Haber346

Protokol, Köylülerle İftarda Buluştu

SİVAS İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya ve İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Sivas Merkeze bağlı Karalar köyünde düzenlenen iftar programına katıldı. Karalar köy konağında düzenlenen iftar programına, Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, il genel meclisi üyeleri, protokol üyeleri ve köy […]

Protokol, Köylülerle İftarda Buluştu
19 Mayıs 2019 - 1:07 'de eklendi.
Reklam

SİVAS İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya ve İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Sivas Merkeze bağlı Karalar köyünde düzenlenen iftar programına katıldı.

Karalar köy konağında düzenlenen iftar programına, Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, il genel meclisi üyeleri, protokol üyeleri ve köy sakinleri katıldı.

Köy halkı ile iftar sofrasında buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, “Cennet vatanımızın her bir köşesinde birlik beraberlik içerisinde vatandaşlarımız omuz omuza iftar ediyorlar. Bu gerçekten bizim için büyük bir nimet, büyük bir mutluluktur. Diliyorum ki Mevladan bu mutluluğumuz daim olsun hiçbir zaman sekteye uğramasın. Çünkü dünyanın her bir tarafında yiyecek bulamayan mazlum insanlar var. İnşallah bundan sonrada bu sofralarda birlik, beraberlik ve huzur içerisinde bir arada oluruz. Hem bizler için, hem gelecek nesiller için güzel bir örnek oluruz. Sahurdan iftara kadar şuna şahit olduk ki, bu süre zarfında iman eden kişiler olarak ne malın ne mülkün ne makamın hiçbir faydası kifayeti yok. Açlığımıza veya derdimize derman olmuyor. Bunuda yaşamak bizler için ayrı bir değer ve bu mutluluğu yaşayabilmekte bir nimettir. Bu güzelliği bizlere tatdıran Mevla’ya da şükürler olsun. İftar programında bizleri misafir eden hane sakinlerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

İftar programına katılan İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş ve Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ da böylesi anlamlı bir iftar programında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER