Haber346

Koyulhisar’da Öğrencilere Spor Malzemesi Dağıtıldı

SİVAS’ın Koyulhisar ilçesinde Sivas Kongresi 100’üncü yılı etkinlikleri ve Spor Sivas Projesi kapsamında öğrencilere spor malzemesi dağıtıldı. Sivas Kongresi’nin 100’üncü yılı ve Sivas Valiliği öncülüğünde gerçekleştirilen Spor Sivas Projesi kapsamında Koyulhisar ilçesinde okullara spor malzemesi desteği sağlandı. Spor malzemelerinin dağıtımı Kaymakam Çağlar Partal’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Proje ile öğrencilerin sporun en az bir branşı ile […]

Koyulhisar’da Öğrencilere Spor Malzemesi Dağıtıldı
19 Mayıs 2019 - 0:43 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Koyulhisar ilçesinde Sivas Kongresi 100’üncü yılı etkinlikleri ve Spor Sivas Projesi kapsamında öğrencilere spor malzemesi dağıtıldı.

Sivas Kongresi’nin 100’üncü yılı ve Sivas Valiliği öncülüğünde gerçekleştirilen Spor Sivas Projesi kapsamında Koyulhisar ilçesinde okullara spor malzemesi desteği sağlandı. Spor malzemelerinin dağıtımı Kaymakam Çağlar Partal’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Proje ile öğrencilerin sporun en az bir branşı ile tanıştırılması hedeflenerek, bu kapsamda okullarımızın ihtiyaç duydukları spor malzemeleri temin edildi. Münire Mustafa Aydoğdu Yatılı Bölge İlkokulunda dağıtılan malzemelerin ardından konuşan Kaymakam Partal, eğitimde ve sporda daha iyi yerlere gelmek ümidiyle Spor Sivas Projesinin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Dağıtım töreninin ardından Kaymakam Partal, okul bahçesinde öğrencilerle sohbet etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER