Haber346

Doğanşarlı Öğrenciler İlçe Gezilerini Sürdürdü

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde “Doğanşar’lı Öğrencilerimiz Sultan Şehir Sivas ve İlçelerini Geziyor” projesi kapsamında ilkokul öğrencileri Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerini gezdi. Doğanşar ilçesinde Sivas Kongresi’nin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında “Doğanşar’lı Öğrencilerimiz Sultan Şehir Sivas ve İlçelerini Geziyor” projesi ile Doğanşar Hüseyin Yumuşak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu 7’inci sınıf öğrencilerinin Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar, ve Gölova […]

Doğanşarlı Öğrenciler İlçe Gezilerini Sürdürdü
19 Mayıs 2019 - 0:49 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde “Doğanşar’lı Öğrencilerimiz Sultan Şehir Sivas ve İlçelerini Geziyor” projesi kapsamında ilkokul öğrencileri Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerini gezdi.

Doğanşar ilçesinde Sivas Kongresi’nin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında “Doğanşar’lı Öğrencilerimiz Sultan Şehir Sivas ve İlçelerini Geziyor” projesi ile Doğanşar Hüseyin Yumuşak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu 7’inci sınıf öğrencilerinin Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar, ve Gölova ilçelerinin tarihi, kültürel ve doğa varlıklarını görmeleri için gezi düzenlendi. Gezi kapsamında öğrenciler Koyulhisar ilçesinde bulunan Eğriçimen Yaylası başta olmak üzere Gölova’daki doğal güzellikleri gezerek eğlenceli bir gün geçirdi. Gezi programlarının diğer ilçelerle devam edeceği öğrenildi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER