Haber346

Doğanşar’da TÜBİTAK Bilim Şenliği Düzenlendi

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde Hüseyin Yumuşak Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı etkinliği düzenlendi. Bilim fuarına İlçe Kaymakamı Ahmet Solmaz, Belediye Başkanı Halil Balık, kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Fuarda araştırma ve tasarım alanlarında Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Türkçe, Din Kültürü ve Ahlak Bilimleri, Bilişim Teknolojisi alanlarında projeler sergilendi. Kaymakam […]

Doğanşar’da TÜBİTAK Bilim Şenliği Düzenlendi
19 Mayıs 2019 - 0:48 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde Hüseyin Yumuşak Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı etkinliği düzenlendi.

Bilim fuarına İlçe Kaymakamı Ahmet Solmaz, Belediye Başkanı Halil Balık, kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Fuarda araştırma ve tasarım alanlarında Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Türkçe, Din Kültürü ve Ahlak Bilimleri, Bilişim Teknolojisi alanlarında projeler sergilendi. Kaymakam Solmaz ve beraberindekiler, öğrencilerin uzun süredir hazırlık yaparak ortaya çıkardığı projeleri gezerek bilgi aldı. Öğrencilerin farklı alanlardan hazırladıkları projeler katılımcılardan büyük beğeni topladı. Kaymakam Solmaz bilim fuarının hazırlanma ve sergilenmesi süreçlerinde özverili çalışmaları nedeniyle, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER