Haber346

Gölova’da Şehit Ve Gazi Ailelerine ‘Anneler Günü’ Ziyareti

SİVAS’ın Gölova ilçesi Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Anneler Günü nedeniyle ilçedeki şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu, Anneler Günü nedeniyle köylerde ikamet eden şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Ziyarette Karaosmanoğlu’na Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yahya Gökçe ve Jandarma Komutanı Nizamettin Çevik eşlik etti. Kaymakam Karaosmanoğlu ve beraberindekiler köylerde ikamet eden […]

Gölova’da Şehit Ve Gazi Ailelerine ‘Anneler Günü’ Ziyareti
14 Mayıs 2019 - 22:19 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Gölova ilçesi Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Anneler Günü nedeniyle ilçedeki şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu, Anneler Günü nedeniyle köylerde ikamet eden şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Ziyarette Karaosmanoğlu’na Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yahya Gökçe ve Jandarma Komutanı Nizamettin Çevik eşlik etti. Kaymakam Karaosmanoğlu ve beraberindekiler köylerde ikamet eden şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.

Anneler gününde evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan yüreği yaralı tüm şehit ailelerine minnet ve şükranlarını sunan Kaymakam Karaosmanoğlu; “Kahraman şehitlerimizin bizlere emaneti olan şehit annelerine ve diğer yakınlarına sahip çıkmak, destek olmak ve acılarını paylaşmak hepimizin boynunun borcudur” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren şehit ve gazi aileleri ise devleti her zaman yanlarında gördüklerini belirterek teşekkür etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER