Haber346

Temel Kazısında Düğün Salonunun Mutfak İle Balkonundaki Duvarı Çöktü

SİVAS’ta okul inşaatı için yapılan temel kazısı sırasında bitişikte bulunan düğün salonunun balkon ile mutfak bölümlerinin duvarı çöktü. Olayda yaralanan olmadı. Kaleardı Mahallesi’ndeki bir okulun inşaatının temel kazısı sırasında bitişikte bulunan düğün salonunun balkon ve mutfak bölümündeki duvar çöktü. Çökme sırasında binada kimsenin olmaması olası bir can kaybını önledi. Düğün salonu işletmecisi Halil İbrahim Budaklı, […]

Temel Kazısında Düğün Salonunun Mutfak İle Balkonundaki Duvarı Çöktü
08 Mayıs 2019 - 16:29 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta okul inşaatı için yapılan temel kazısı sırasında bitişikte bulunan düğün salonunun balkon ile mutfak bölümlerinin duvarı çöktü. Olayda yaralanan olmadı.

Kaleardı Mahallesi’ndeki bir okulun inşaatının temel kazısı sırasında bitişikte bulunan düğün salonunun balkon ve mutfak bölümündeki duvar çöktü. Çökme sırasında binada kimsenin olmaması olası bir can kaybını önledi.

Düğün salonu işletmecisi Halil İbrahim Budaklı, “Talihsiz bir olay yaşandı. Binanın altını birbuçuk metre oymuşlardı. Kazı sırasında çökme meydana geldi. Çok şükür can kaybı olmadı. Gelip inceleme yaptılar. Yaşadığımız zarar için savcılığa suç duyurusunda bulunacağız” dedi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER