Haber346

Suşehri’nde ‘Çocuk Oyunları Şenliği’ Düzenlendi

SİVAS’ın Suşehri ilçesinde Sivas Kongresi’nin 100’üncü Yılı Etkinlikleri kapsamında ‘Çocuk Oyunları Şenliği’ düzenlendi. Suşehri Kaymakamlığının öncülüğünde İlçe Stadyumunda düzenlenen şenliğe Suşehri ilçesinde öğrenim gören yüzlerce ilkokul ve ortaokul öğrencisi ve ilçeden çok sayıda vatandaş katıldı. Şenlikte halk oyunları, komedi, çizgi film karakterleri gösterileri gibi birçok etkinlik yer aldı. Öğrenciler gruplar halinde ortaya konulan oyunlarda yarıştı. […]

Suşehri’nde ‘Çocuk Oyunları Şenliği’ Düzenlendi
08 Mayıs 2019 - 15:47 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Suşehri ilçesinde Sivas Kongresi’nin 100’üncü Yılı Etkinlikleri kapsamında ‘Çocuk Oyunları Şenliği’ düzenlendi.
Suşehri Kaymakamlığının öncülüğünde İlçe Stadyumunda düzenlenen şenliğe Suşehri ilçesinde öğrenim gören yüzlerce ilkokul ve ortaokul öğrencisi ve ilçeden çok sayıda vatandaş katıldı. Şenlikte halk oyunları, komedi, çizgi film karakterleri gösterileri gibi birçok etkinlik yer aldı. Öğrenciler gruplar halinde ortaya konulan oyunlarda yarıştı. Etkinlikte öğrenciler mendil kapmaca, yakan top, yağ satarım bal satarım gibi 20 farklı oyunda hünerlerini gösterdi. Kendileri için hazırlanan özel oyun ve eğlence alanlarında çocuklar keyif dolu zaman geçirdiler. Aileler de birbirinden renkli gösterilere katılarak çocuklarının eğlencelerine ortak oldu.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER