Haber346

Koyulhisar’da Futbol Turnuvası Sona Erdi

SİVAS’ın Koyulhisar ilçesinde Sivas Kongresi 100’üncü Yıl etkinlikleri kapsamında Kongre Futbol Turnuvası final maçı ile sona erdi. Koyulhisar Kaymakamlığı bünyesinde İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü organizesinde yapılan Kongre Futbol Turnuvası final maçı İMHA Kavala ile Belediye MEDKA arasında oynandı. Zorlu mücadelede final maçını 6-2’lik skor ile İMHA Kavala kazandı. Kaymakam Çağlar Partal maç sonunda yaptığı […]

Koyulhisar’da Futbol Turnuvası Sona Erdi
08 Mayıs 2019 - 15:42 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Koyulhisar ilçesinde Sivas Kongresi 100’üncü Yıl etkinlikleri kapsamında Kongre Futbol Turnuvası final maçı ile sona erdi.
Koyulhisar Kaymakamlığı bünyesinde İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü organizesinde yapılan Kongre Futbol Turnuvası final maçı İMHA Kavala ile Belediye MEDKA arasında oynandı. Zorlu mücadelede final maçını 6-2’lik skor ile İMHA Kavala kazandı. Kaymakam Çağlar Partal maç sonunda yaptığı açıklamada, “İlçemizde Sivas Kongresi 100’üncü Yıl etkinlikleri çerçevesinde sportif faaliyetler sayesinde hatırlanması ve ilçemizde sosyal ortamın oluşması anlamında bu turnuvayı düzenledik. Turnuva boyunca mücadele veren bütün takımlarımıza teşekkür ediyorum. Final müsabakasında şampiyonluğu kazanan İMHA Kavala Takımını tebrik ediyorum.” dedi. Konuşmanın ardından Kaymakam Partal dereceye girenlere kupalarını verdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER