Haber346

Doğanşar’da Okullararası Futbol Turnuvası Düzenlendi

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde “Spor Sivas” kapsamında Doğanşar ve Hafik Kaymakamlığının ortak düzenlediği okullar arası futbol turnuvası düzenlendi. Turnuvanın açılışı Doğanşar Kaymakamı Ahmet Solmaz ve Hafik Kaymakamı Rahmi Bulut tarafından yapıldı. Programda konuşan Doğanşar Kaymakamı Solmaz, “İlimizde başlatılan Spor Sivas projesinin ilçelerimiz arasında diyaloğun artırılması adına güzel bir vesile kaynağı olduğunu düşünerek Hafik Kaymakamı Rahmi Bulut […]

Doğanşar’da Okullararası Futbol Turnuvası Düzenlendi
08 Mayıs 2019 - 14:44 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde “Spor Sivas” kapsamında Doğanşar ve Hafik Kaymakamlığının ortak düzenlediği okullar arası futbol turnuvası düzenlendi.
Turnuvanın açılışı Doğanşar Kaymakamı Ahmet Solmaz ve Hafik Kaymakamı Rahmi Bulut tarafından yapıldı. Programda konuşan Doğanşar Kaymakamı Solmaz, “İlimizde başlatılan Spor Sivas projesinin ilçelerimiz arasında diyaloğun artırılması adına güzel bir vesile kaynağı olduğunu düşünerek Hafik Kaymakamı Rahmi Bulut ile böyle bir organizasyonu planladık. İlçe Gençlik Spor Müdürlüklerimizin koordinesinde ilçelerimizden katılan okul takımları arasında halı saha turnuvası düzenlenmiştir. Başta da belirttiğim üzere amacımız spor etkinliğini dostluk birlikteliğine çevirmekti. Bugünkü organizasyon bir ilk olduğu için gelecek planlarımızda müsabaka çeşitliliği ve katılımcı sayısını artırmak. Bu vesileyle başta Spor Sivas projesi mimarı Valimiz Salih Ayhan beyefendiye tekrar şükranlarımızı arz ediyorum. Programda emeği geçenlere, ev sahipliğinden dolayı Hafik Kaymakamlığına ve müsabakalara katılan tüm öğrencilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Turnuva da dereceye giren takımlara kupaları verildi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER