Haber346

CÜ’de Futbol, Voleybol Ve Basketbol Turnuvaları Sona Erdi

SİVAS Cumhuriyet Üniversitesinde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan fakülteler arası öğrenci futbol, voleybol ve basketbol turnuvaları sona erdi. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve lig usulü şeklinde oynanan Üniversitemiz Fakülte- Yüksek Okul ve Meslek Yüksek okulları arası futbol müsabakalarına sona erdi. Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda gerçekleşen final maçları sonucunda […]

CÜ’de Futbol, Voleybol Ve Basketbol Turnuvaları Sona Erdi
08 Mayıs 2019 - 16:06 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Cumhuriyet Üniversitesinde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan fakülteler arası öğrenci futbol, voleybol ve basketbol turnuvaları sona erdi.
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve lig usulü şeklinde oynanan Üniversitemiz Fakülte- Yüksek Okul ve Meslek Yüksek okulları arası futbol müsabakalarına sona erdi. Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda gerçekleşen final maçları sonucunda Futbol Şampiyonası, Voleybol Erkek Müsabakası Şampiyonası, Voleybol Kadın Müsabakası ve Basketbol Müsabakası şampiyonlarına kupaları Sağlık kültür Spor Daire Başkan Vekili Muammer Çırçır tarafından takdim edildi. Turnuva kapsamında Futbol Müsabakaları Şampiyonu Cumhuriyet Meslek Yüksek Okulu, Voleybol Erkek Müsabakaları Şampiyonu: Mühendislik Fakültesi, Voleybol Bayan Müsabakaları Şampiyonu Sağlık Hizmetleri MYO ve Basketbol Müsabakaları Şampiyonu Tıp Fakültesi oldu.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER