Haber346

Kangal’ın Yeni Belediye Başkanı Apaydın, Görevine Başladı

Sivas’ın Kangal ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Belediye Başkanlığaını kazanan Büyük Birlik Partisi adayı Ahmet Kürşad Apaydın mazbatasını alarak görevine başladı.  Kangal Belediye Başkanlığına seçilen Ahmet Kürşad Apaydın İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı. Belediye başkanlığı makamında düzenlenen törenle Apaydın, eski başkan Mehmet Öztürk’ten görevi devraldı. Çok sayıda partili ve yöneticiler ile belediye binasına gelen […]

Kangal’ın Yeni Belediye Başkanı Apaydın, Görevine Başladı
04 Nisan 2019 - 7:38 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ın Kangal ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Belediye Başkanlığaını kazanan Büyük Birlik Partisi adayı Ahmet Kürşad Apaydın mazbatasını alarak görevine başladı. 

Kangal Belediye Başkanlığına seçilen Ahmet Kürşad Apaydın İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı. Belediye başkanlığı makamında düzenlenen törenle Apaydın, eski başkan Mehmet Öztürk’ten görevi devraldı. Çok sayıda partili ve yöneticiler ile belediye binasına gelen Apaydın burada da kurban kesilerek karşılandı. Devir teslim töreninde konuşan eski başkan Mehmet Öztürk, “Kangal halkımızın iradesi böyle tecelli etti. Çok güzel bir seçim süreci geçirdik. Benden önce 11 ağabeyimiz bu memlekete hizmet etti. 12’nci belediye başkanı olarak bende mührü Ahmet Kürşad Apaydın’a teslim ediyorum. Görev sürecimde illaki hatalarımız olmuştur. Hepinizden teker teker helallik istiyorum” dedi.

İlçenin 13’üncü belediye başkanı seçilen Ahmet Kürşad Apaydın ise, “Desteklerini esirgemeyen ilçe halkına, gencine, yaşlısına, kadınına, erkeğine ayrı ayrı  teşekkür ediyorum. Bu kutlu görevi sizlerle beraber layıkıyla yerine getireceğiz. Daha güzel bir Kangal için canla başla çalışacağız” diye konuştu.

Başkan Apaydın ilk iş olarak ise kış nedeni ile ara verilen, alt yapı ve doğal gaz çalışmalarının startını kurban keserek verdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER