Haber346

Avukatlardan Huzurevi Ziyareti

Sivas Barosu Başkanlığı Avukatlar Haftası etkinlikleri kapsamında Sivas İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevini ziyaret etti.  Sivas Barosuna kayıtlı bir grup avukat, Avukatlar Haftası etkinlikleri kapsamında Sivas İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi ziyaret etti. Ziyarete Baro Başkanı Avukat Hacı Yılmaz Demir, Baro Yönetim Kurulu Üyeleri ve baro mensubu avukatlar katıldı. Ziyarette baro yönetimi üyeleri ve avukatlar huzurevi sakinleri […]

Avukatlardan Huzurevi Ziyareti
04 Nisan 2019 - 7:36 'de eklendi.
Reklam

Sivas Barosu Başkanlığı Avukatlar Haftası etkinlikleri kapsamında Sivas İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevini ziyaret etti. 

Sivas Barosuna kayıtlı bir grup avukat, Avukatlar Haftası etkinlikleri kapsamında Sivas İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi ziyaret etti. Ziyarete Baro Başkanı Avukat Hacı Yılmaz Demir, Baro Yönetim Kurulu Üyeleri ve baro mensubu avukatlar katıldı. Ziyarette baro yönetimi üyeleri ve avukatlar huzurevi sakinleri ile çay eşliğinde sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Huzurevi sakinleri, yöneticileri ve kurum çalışanları ziyaretten ve anlamlı akşam yemeği programından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER