Haber346

Koyulhisar’da 300 Fidan Toprakla Buluştu

Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde Orman Haftası nedeniyle, Koyulhisar Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından fidan dikimi etkinliği düzenlendi.  Ormancılık Bölümü, Uygulama ve Hatıra Ormanı’nda düzenlenen etkinliğe Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefi Faruk Sinan Esin, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü iş birliği ile etkinlikte Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefi Faruk Sinan Esin, fidan dikiminin nasıl […]

Koyulhisar’da 300 Fidan Toprakla Buluştu
03 Nisan 2019 - 6:49 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde Orman Haftası nedeniyle, Koyulhisar Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından fidan dikimi etkinliği düzenlendi. 

Ormancılık Bölümü, Uygulama ve Hatıra Ormanı’nda düzenlenen etkinliğe Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefi Faruk Sinan Esin, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü iş birliği ile etkinlikte Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefi Faruk Sinan Esin, fidan dikiminin nasıl yapılacağı ve neylere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgi verdi. Yapılan bilgilendirmenin ardından Ormancılık Bölümü ve Posta Hizmetleri Bölümü öğrencileri ile birlikte fidan dikimi yapıldı. Etkinlik kapsamında 300 sarıçam, sedir ve ıhlamur türlerine ait fidan toprakla buluştu.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER