Haber346

Başkan Aydın’dan Parti Teşkilatına Veda Ziyareti

Sivas’ta 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde görev süresini tamamlayan Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti Sivas İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.  Başkan Aydın veda ziyaretleri kapsamında ilk olarak AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu’yu ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Aydın, “Seçim çalışmalarındaki başarınız ve gayretlerinizden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Belediye başkanı olduğumuz günden bu sürece kadar […]

Başkan Aydın’dan Parti Teşkilatına Veda Ziyareti
03 Nisan 2019 - 6:53 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde görev süresini tamamlayan Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti Sivas İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. 

Başkan Aydın veda ziyaretleri kapsamında ilk olarak AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu’yu ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Aydın, “Seçim çalışmalarındaki başarınız ve gayretlerinizden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Belediye başkanı olduğumuz günden bu sürece kadar verdiğiniz destek, katkı ve pozitif enerjiden dolayı da kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyoruz. Partimize olan bağlılığımız, desteğimiz her zaman, ihtiyaç duyulan her alanda, her noktada elbette devam edecektir.” dedi.

Başkan Aydın’ın AK Parti’ye ve Sivas’a büyük hizmetler yaptığını ifade eden İl Başkanı Hakan Aksu ise, “Allah sizlerden razı olsun. Partimizin kurucu il başkanısınız biz de sizin yönetiminizde görev aldık. Bu mücadeleye beraber atıldık. Daha sonra 10 yıl boyunca Sivasımıza büyük hizmetler yaptınız, büyük yatırımlar yaptınız. İnşallah bundan sonraki süreçte de Hilmi başkanımızla Sivas hizmet çıtasını daha yükseklere taşıyacağına inanıyorum. 16-17 yıldır AK Parti hem yerelde hem de genelde ülkemize büyük hizmetler yaptı. Sivas halkı da onu takdir ederek tekrar AK Parti belediyeciliğini devam ettirdi. Hem partimize hem de şehrimize yaptığınız hizmetlerden dolayı Allah razı olsun” diye konuştu.

Başkan Aydın daha sonra Kadın Kolları İl Başkanlığı ile Merkez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek veda etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER