Haber346

Sivas’ta Avukatlardan Kan Bağışı

Sivas Avukatlar Haftası nedeniyle Sivas Barosu tarafından kan bağış kampanyası başlatıldı.  Her yıl 1-7 Nisan tarihleri arasında kutlanan Avukatlar Haftası nedeniyle Sivas Barosu tarafından kan bağış kampanyası başlatıldı. Kent meydanında bulunan Kızılay Kan Bağış Aracına gelen bir grup avukat kan bağışında bulundu. Basın mensuplarına açıklamada bulunan Baro Başkanı Avukat Hacı Yılmaz Demir, “Bizim için önemli […]

Sivas’ta Avukatlardan Kan Bağışı
02 Nisan 2019 - 7:12 'de eklendi.
Reklam

Sivas Avukatlar Haftası nedeniyle Sivas Barosu tarafından kan bağış kampanyası başlatıldı. 

Her yıl 1-7 Nisan tarihleri arasında kutlanan Avukatlar Haftası nedeniyle Sivas Barosu tarafından kan bağış kampanyası başlatıldı. Kent meydanında bulunan Kızılay Kan Bağış Aracına gelen bir grup avukat kan bağışında bulundu.

Basın mensuplarına açıklamada bulunan Baro Başkanı Avukat Hacı Yılmaz Demir, “Bizim için önemli bir hafta. Bu haftada sosyal projeler olarak hemde mesleki anlamda çalışmalar yapmaya karar verdik. Bugün bağışı gerçekleştireceğiz. Yarın huzur evinde bir programımız var. Ayrıca Sevgi Evleri’ni ziyaret edeceğiz. Ayrıca fidan dikme gibi de çeşitli organizasyonlarımız olacak. Böylesine dolu dolu bir Avukat Haftası geçireceğiz. İnşallah güzel bir farkındalık yaratmaya çalışırız. Bu vesile ile herkesi kan bağışı yapmaya davet ediyoruz” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER