Haber346

Meslek Lisesi Öğrencilere Mesleki Eğitim Verildi

Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sivas İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) arasında imzalanan eğitim iş birliği protokolü kapsamında meslek lisesi öğrencilerine yönelik eğitim programı düzenlendi. Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen “2023’e doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi” kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ile İŞGEM arasında imzalanan eğitim işbirliği protokolü doğrultusunda ilk eğitim programı gerçekleştirildi. […]

Meslek Lisesi Öğrencilere Mesleki Eğitim Verildi
02 Nisan 2019 - 7:03 'de eklendi.
Reklam

Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sivas İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) arasında imzalanan eğitim iş birliği protokolü kapsamında meslek lisesi öğrencilerine yönelik eğitim programı düzenlendi.

Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen “2023’e doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi” kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ile İŞGEM arasında imzalanan eğitim işbirliği protokolü doğrultusunda ilk eğitim programı gerçekleştirildi. Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı, KOSGEB ve İŞGEM yöneticileri ile Milli Eğitim Müdürlüğü personellerince gerçekleştirilen mesleki eğitim programı 2 gün sürdü. İŞGEM’e bağlı atölye ve ilişiklerde gerçekleştirilen eğitimlere Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin 12’nci sınıflarında okuyan 100 öğrenci katıldı. 20 saatlik eğitim programını tamamlayan öğrenciler için belge taktim töreni düzenlendi. İŞGEM Eğitim ve Konferans Salonunda düzenlenen programa İŞGEM Genel Müdürü Nilgün Yakut, Şube Müdürü Malik Erdoğan, Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Salih Delice, ORAN ve İŞGEM yöneticileri ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER