Haber346

Yoğun Bakım Hemşireleri Sertifikalarını Aldı

Medicana Sivas Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programının 1’ncisi başarı ile tamamladı. Sağlık Bakanlığı tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Eğitim Merkezi yetkisi alan Medicana Sivas Hastanesi 12 Şubat – 25 Mart 2019 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika programını başarı ile düzenlendi. 240 saat süren programın 120 saat teorik,120 saat uygulama  eğitiminin yer aldığı program, […]

Yoğun Bakım Hemşireleri Sertifikalarını Aldı
26 Mart 2019 - 6:44 'de eklendi.
Reklam

Medicana Sivas Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programının 1’ncisi başarı ile tamamladı.

Sağlık Bakanlığı tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Eğitim Merkezi yetkisi alan Medicana Sivas Hastanesi 12 Şubat – 25 Mart 2019 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika programını başarı ile düzenlendi. 240 saat süren programın 120 saat teorik,120 saat uygulama  eğitiminin yer aldığı program, Medicana Sivas Hastanesi’nde 16 hoca ve eğitimci hemşirenin teorik ve uygulama eğitimleri ile tamamlandı. 

Bu program için çalıştıkları illerden Sivas’a gelen Yoğun Bakım hemşireleri Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray’dan, hastanede düzenlenen tören ile sertifikalarını aldılar. Demiray “Bu programda emeği olan hekimlere, hemşirelere ve eğitime katılan bütün katılımcı hemşirelere teşekkür ederiz. Verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum, Sağlık bakanlığının hemşireleri sertifikalandırma gayretlerine bizlerde destek sağlıyoruz. Özellikli alanlarda sertifikalı hemşirelerin çalıştırılması gerektiğini düşünüyoruz. Hastanelerimizde bu programlar sayesinde sertifikalı hemşireler artarak daha kaliteli hizmet sunulmuş olacak. 2019 Yılı içerisinde bir program daha açmış olacağız, muhtemelen yılın son çeyreğinde açılacak program için yine Türkiye’nin her yerinden katılımcı hemşirelerimizi bekliyoruz.” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER