Haber346

Vali Ayhan Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Sivas Valisi Salih Ayhan, Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri ile ‘Gençlik Sohbetleri’nde bir araya geldi. Üniversite öğrencilerinin Sivas’a dair fikirlerini almak ve şehir kültürü hakkında düşünlerini paylaşmak amacıyla düzenlenen söyleşi, Arkeoloji Müzesi’nde gerçekleştirildi. Gençlik Sohbetleri ile öğrencilere hem Sivas’ı hem de kentin mekanlarını soru-cevapla anlatmak amaçlanıyor. Vali Salih Ayhan, “Gençlerle bir araya gelmek, en anlamlı programlarımızdan biri. […]

Vali Ayhan Öğrencilerle Bir Araya Geldi
20 Mart 2019 - 7:53 'de eklendi.
Reklam

Sivas Valisi Salih Ayhan, Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri ile ‘Gençlik Sohbetleri’nde bir araya geldi.

Üniversite öğrencilerinin Sivas’a dair fikirlerini almak ve şehir kültürü hakkında düşünlerini paylaşmak amacıyla düzenlenen söyleşi, Arkeoloji Müzesi’nde gerçekleştirildi. Gençlik Sohbetleri ile öğrencilere hem Sivas’ı hem de kentin mekanlarını soru-cevapla anlatmak amaçlanıyor.

Vali Salih Ayhan, “Gençlerle bir araya gelmek, en anlamlı programlarımızdan biri. Gençlerimizin ufukları çok geniş maşallah. Sizlerden hem yönetim tarzımıza aksettirdiğimiz hem de şehrin birçok alanına yönelik çok önemsediğim fikirler alıyorum. Gelecek sizlerle gelecek. Sevgili gençler Sivas, ruhu olan nadir şehirlerimizdendir. Bu ruhu hissettiğinizde Sivas’a dair bambaşka bir pencere açılacaktır. Aşık Veysel’i, Pir Sultan Abdal’ı, Şemsi Sivasi’yi, Nuri Demirağ’ı, Buruciye’yi, Gökmedrese’yi, Divriği’yi görmeden, anlamadan gitmeyin” dedi. 

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER