Haber346

SDT, 3 Farklı Sahnede İzleyicisiyle Buluşacak

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), biri yabancı diğeri Türk yazara ait olan iki farklı komedi oyunuyla, 3 farklı sahnede sanatseverlerle buluşacak. Farklı sahnelerde farklı oyunlara perde açarak sanatseverleri tiyatronun büyülü dünyasına davet eden SDT, bu hafta, “Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası” isimli oyunla, Sivas Atatürk Kültür Merkezi Sahnesinde, “Düş Yakamdan” adlı oyunla ise Yozgat Bozok Üniversitesi […]

SDT, 3 Farklı Sahnede İzleyicisiyle Buluşacak
20 Mart 2019 - 7:59 'de eklendi.
Reklam

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), biri yabancı diğeri Türk yazara ait olan iki farklı komedi oyunuyla, 3 farklı sahnede sanatseverlerle buluşacak.

Farklı sahnelerde farklı oyunlara perde açarak sanatseverleri tiyatronun büyülü dünyasına davet eden SDT, bu hafta, “Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası” isimli oyunla, Sivas Atatürk Kültür Merkezi Sahnesinde, “Düş Yakamdan” adlı oyunla ise Yozgat Bozok Üniversitesi Sahnesinde ve Kırıkkale İl Kültür Merkezi Sahnesinde seyircisiyle buluşacak. William Shakespeare’in önemli klasiklerinden olan, kostüm, dans, müzik ve ışık tasarımıyla seyirciyi büyüleyen, “Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası” isimli romantik komedi oyun, 21-22 Mart’ta saat 19.30’da, 23 Mart Cumartesi günü ise saat 14.00 ve 19.30’da Sivas Atatürk Kültür Merkezi Sahnesinde perde açacak.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER