Haber346

Kangal Belediyesinden SMS Açıklaması

Sivas’ın Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, dün akşam saatlerinde ilçede yaşayanlara gönderilen SMS hakkında açıklama yaptı.  “Aziz Çanakkale şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum. Değerli hemşehrilerimizin oyları da inşallah hayırlı olsun. Mehmet Öztürk” ibareleri yer alan SMS’in bilgileri dışında gönderildiğinin altını çizen Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, “Millet olarak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bu müstesna günlerde […]

Kangal Belediyesinden SMS Açıklaması
20 Mart 2019 - 8:37 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ın Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, dün akşam saatlerinde ilçede yaşayanlara gönderilen SMS hakkında açıklama yaptı. 

“Aziz Çanakkale şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum. Değerli hemşehrilerimizin oyları da inşallah hayırlı olsun. Mehmet Öztürk” ibareleri yer alan SMS’in bilgileri dışında gönderildiğinin altını çizen Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, “Millet olarak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bu müstesna günlerde siyaset yapmaktan ar ederiz, utanırız. Şehitlerimizi siyasete alet etmedik, etmeyeceğiz; edenlerin de karşısına dikileceğiz. Akşam saatlerinde benim adıma gönderildiğini üzülerek öğrendiğim SMS konusunda gerekli çalışmaları başlattık. Halkımıza duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. Bu mesajı atan ya da atanların maksadı nedir bilemiyoruz ancak bizler bugüne kadar ilçemize hizmet etmek dışında hiçbir zaman nefsimizi düşünmedik. Halkımızın karşısına bu tür söylemlerle hiç çıkmadık. Hele ki şehitlerimizi bu tür oy talepleriyle kullanmak alçaklıktır ve bunu yapanlardan hesap sorulacaktır” ifadelerine yer verdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER