Haber346

Çanakkale Şehitleri Gözyaşlarıyla Anıldı

Sivas’ta 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Etkinlikleri kapsamında ‘Dirilişten Kurtuluşa Bir Duruştur Çanakkale’ adlı program düzenlendi. Sivas Lisesi öğrencileri tarafından Çanakkale Zaferi’ni anlatan tiyatro gösterisi sırasında duygu dolu anlar yaşandı. Sivas Kongresi’nin 100’üncü yılı ve 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma etkinlikleri kapsamında ‘Dirilişten Kurtuluşa Bir Duruştur Çanakkale’ adlı program düzenlendi. Sivas Valiliği öncülüğünde Fidan Yazıcıoğlu Kültür […]

Çanakkale Şehitleri Gözyaşlarıyla Anıldı
20 Mart 2019 - 7:47 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Etkinlikleri kapsamında ‘Dirilişten Kurtuluşa Bir Duruştur Çanakkale’ adlı program düzenlendi. Sivas Lisesi öğrencileri tarafından Çanakkale Zaferi’ni anlatan tiyatro gösterisi sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

Sivas Kongresi’nin 100’üncü yılı ve 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma etkinlikleri kapsamında ‘Dirilişten Kurtuluşa Bir Duruştur Çanakkale’ adlı program düzenlendi. Sivas Valiliği öncülüğünde Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Sivas Valisi Salih Ayhan, 5’inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Ömer Ertuğrul Erbakan, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, kurum müdürleri ve çok sayıda kişi katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Sivas Lisesi öğrencileri tarafından Çanakkale Zaferi’ni anlatan tiyatro gösterisi sunuldu. Tiyatro sırasında bazı vatandaşların gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Tiyatro katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER