Haber346

AK Parti Meclis Üyesi Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi Adayları Hatice Kurt, Seyfettin Ocak ve Erkan Karasu, seçim çalışmaları kapsamında AVM, Kümbet Mahallesi, Hal çevresi ve Paşa Cami esnaflarını ziyaret ederek destek istedi. Sivas’ta çalınmadık kapı bırakmayan AK Parti teşkilatı şehri karış karış dolaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi Adayları […]

AK Parti Meclis Üyesi Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor
16 Mart 2019 - 19:10 'de eklendi.
Reklam

AK Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi Adayları Hatice Kurt, Seyfettin Ocak ve Erkan Karasu, seçim çalışmaları kapsamında AVM, Kümbet Mahallesi, Hal çevresi ve Paşa Cami esnaflarını ziyaret ederek destek istedi.
Sivas’ta çalınmadık kapı bırakmayan AK Parti teşkilatı şehri karış karış dolaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi Adayları Hatice Kurt, Seyfettin Ocak ve Erkan Karasu, esnafları ziyaret ederek destek istedi.
31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin önemine değinen Hatice Kurt, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara dikkat çekerek, yaşanan olumsuz süreçlerin ayrışarak değil birlik ve beraberlik içerisinde bertaraf edileceğini söyledi.
Kadın seçmenlerle sık sık istişare ettiklerini ifade eden Kurt, “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları ve İl Başkanlığımızın koordinesinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Basın sektöründe yönetici olmam nedeniyle şehrin her noktasını, her türlü sorununu yakından biliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet edeceğiz” dedi.
İş adamı Seyfettin Ocak ise iş dünyasının beklentilerinin farkında olduklarını dile getirerek, “Yerel Seçimlerin ardından ülkemizde ekonomik anlamda bir rahatlama olacaktır. Bizler yaparsa yine AK Parti yapar inancında olan seçmenlerimize ulaşarak destek ve dua istiyoruz. Hep birlikte güçlenerek büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. 31 Mart akşamı Sivas’ta seçim zaferini coşkuyla kutlayacağımıza halkımızın inancı tamdır” şeklinde konuştu.
Her geçen gün desteğin arttığına dikkat çeken İş adamı Erkan Karasu da “Bizler belediye meclis üyesi adayları olarak var gücümüzle sahada çalışıyoruz. Her geçen gün çalışmamızı arttırıyoruz. Her geçen gün daha da büyüyoruz. 31 Mart akşamı hep birlikte AK Parti kadrolarını yeniden hizmet için görevlendirecek olan Sivaslılara şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER