Haber346

Öğrencilere Gıda Bankası Anlatıldı

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Selçuk Ortaokulunda aday öğretmenlere Hayat Ağacı Derneği ve Gıda Bankasının çalışma yapısı ile ilgili bilgi verdi. Aynı zamanda bir öğretmen olması sebebiyle aday öğretmenlere çeşitli tavsiyelerde bulunan Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, hayır sahiplerinin katkıları ile faaliyet gösteren Gıda Bankasının, ihtiyaç sahiplerine, gıda, temizlik ve benzeri ürünleri ihtiyaçlarına göre, “seçebilme […]

Öğrencilere Gıda Bankası Anlatıldı
19 Aralık 2018 - 7:16 'de eklendi.
Reklam

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Selçuk Ortaokulunda aday öğretmenlere Hayat Ağacı Derneği ve Gıda Bankasının çalışma yapısı ile ilgili bilgi verdi.

Aynı zamanda bir öğretmen olması sebebiyle aday öğretmenlere çeşitli tavsiyelerde bulunan Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, hayır sahiplerinin katkıları ile faaliyet gösteren Gıda Bankasının, ihtiyaç sahiplerine, gıda, temizlik ve benzeri ürünleri ihtiyaçlarına göre, “seçebilme imkânı” tanıyarak yardım ettiğini ifade etti.

Hayat Ağacı Derneğine yapılan bağışların, araç-gereç gideri olmadan tamamen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını ifade Özaydın, Gıda Bankasının, kurumsal ve şeffaf yapısı ile güvenilir bir yardım kuruluşu olduğunu ifade etti.

Hayat Ağacı Derneğinin, diğer kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaptığını, böylece mükerrer yardım veya israfın önlendiğini belirten Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, aday öğretmenleri Gıda Bankasını yerinde görmeye davet etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER