Haber346

Sivas’ta 144 Köy Yolu Kardan Kapandı

Sivas’ta sabah saatlerinde başlayan kar yağışı kent merkezini beyaza bürüdü. Kar yağışı nedeniyle 144 köy yolu ulaşıma kapandı. Kent merkezinde sabah saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı etkili oluyor. Kar yağışını eğlenceye dönüştürenler terihi kent meydanında bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Sürücüler, yollarda ilerlemekte, yayalar ise kaldırımlarda yürümekte zorluk çekti. 144 KÖY YOLU ULAŞIMA KAPANDI Kar […]

Sivas’ta 144 Köy Yolu Kardan Kapandı
17 Aralık 2018 - 7:07 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta sabah saatlerinde başlayan kar yağışı kent merkezini beyaza bürüdü. Kar yağışı nedeniyle 144 köy yolu ulaşıma kapandı.

Kent merkezinde sabah saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı etkili oluyor. Kar yağışını eğlenceye dönüştürenler terihi kent meydanında bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Sürücüler, yollarda ilerlemekte, yayalar ise kaldırımlarda yürümekte zorluk çekti.

144 KÖY YOLU ULAŞIMA KAPANDI

Kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle il genilinde 144 köy ve mezra yolu da ulaşıma kapandı. Sivas merkezde 6, Gemerek 5, Gürün 14, Hafik 20, İmranlı 11, Kangal 22, Şarkışla 21, Yıldızeli 15 ve Zara’da 30 köy ile mezra yolunda ulaşım sağlanamıyor. İl Özel İdaresi ekipleri ilçe ve köylerde yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Taşımalı eğitim yapılan yerlerde ise okullar öğleden sonra tatil edildi. Kentte yağışın gün boyu aralıklarla sürmesi bekleniyor.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER