Haber346

Dış Çekim Yaptıran Çiftlere Balayı Çekilişle Bedava

Sivas’ta, Grafikser Sivas Düğün Fotoğrafçısı 2019 yılına özel balayı kampanyası başlattı. Yeni evlenecek çiftler için şimdiye kadar görülmemiş bir kampanya hazırlayan Grafikser Tasarım ve Fotoğrafçılık, bu yıl dış çekimini yaptığı gelin-damatlar arasından 5 kişiyi, çekilişle Alanya’da 5 yıldızlı tatil köyünde balayına gönderiyor. Bilgi almak için 0553 404 19 03 arayabilirsiniz. Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda […]

Dış Çekim Yaptıran Çiftlere Balayı Çekilişle Bedava
17 Aralık 2018 - 14:59 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta, Grafikser Sivas Düğün Fotoğrafçısı 2019 yılına özel balayı kampanyası başlattı.

Yeni evlenecek çiftler için şimdiye kadar görülmemiş bir kampanya hazırlayan Grafikser Tasarım ve Fotoğrafçılık, bu yıl dış çekimini yaptığı gelin-damatlar arasından 5 kişiyi, çekilişle Alanya’da 5 yıldızlı tatil köyünde balayına gönderiyor.

Bilgi almak için 0553 404 19 03 arayabilirsiniz.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Sivas Düğün Fotoğrafçısı Grafikser Tasarım ve Fotoğrafçılık sahibi Sercan Çetinel, 5 yıldızlı tatil köyünde balayı kampanyasının Sivas’ta bir ilk olduğunu söyleyerek şu ifadelere yer verdi:

“Ocak-Eylül 2019 tarihleri arasında dış çekimini bizlere yani Grafikser Tasarım ve Fotoğrafçılık’a yaptıran çiftlerimiz arasından toplam 5 çifti, çekilişle Alanya’da Annabella Diamond Hotel başta olmak üzere, her şey dahil konseptinde balayına göndereceğiz.”

“BALAYI KAMPANYASINA KATILIM SINIRLI OLACAK”

Balayı kampanyası için sayılı çiftlerin çekimi yapılacağını belirten Fotoğrafçı Çetinel; “Öncelikle belirtmek isterim ki, katılım için ekstra şart ya da bir ödeme yok. Dış çekimini bizlere yaptırmalar yeterlidir. Ocak-Eylül tarihleri arasında sezon ortalama 4 ay aktif olacaktır. Bu süreçte her güne 1 çift alacağız. O yüzden çiftlerimizin kampanyadan yararlanması için acele etmesi gerekiyor.

“2019 MODA DÜĞÜN ALBÜMLERİ”

“Her yıl olduğu gibi bu yılda, birbirinden farklı onlarca çeşit düğün albümlerimiz standımızda yerini aldı. Ahşap albümlerden pleksi albümlere, kristal albümlerden deri albümlere kadar yılın modasını şimdiden belirliyoruz.”

“TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE ÇEKİM YAPIYORUZ”

“Türkiye geneli çiftlerin, dış çekimlerini yapıyoruz. Mekan olarak çiftlerimiz nereye isterse o mekanlara da gidiyoruz”

“BALAYI FOTOĞRAFI”

“Balayı çekimleri de yapıyoruz. Günümüz moda çekimlerinden biri de balayı fotoğrafçılığı oldu. Çiftlerimizin gitmiş oldukları balayı yerlerinde de çekimleri gerçekleştiriyoruz.”

Balayı kampanyası detayları www.grafikser.com da yer almaktadır.

Grafikser Telefon: 0.553 404 19 03

Grafikser Stüdyo Ofis: Cami-i Kebir Mahallesi Şifahiye Sokak Özden Apartmanı B Blok Kat:3 Daire:6 Sivas-Merkez (İstasyon Caddesi Kılıçoğlu Pastanesi arka girişi ilerisi, dar sokakta, Sıla Kafe karşısı demir aynalı kapı girişi)

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER