Haber346

Ck Enerji Çamlıbel Elektrik’ten Cü’ye İndirimli Elektrik

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, CK Enerji Çamlıbel Elektrik ile yaptığı anlaşma çerçevesinde 2019 yılı boyunca elektriği indirimli kullanacak. Böylece ayda 1 milyon kWh elektrik tüketen üniversite bir yıl boyunca indirimli fiyattan elektrik alma imkânına sahip olacak. Perakende elektrik sektörünün öncü şirketlerinden CK Enerji Çamlıbel Elektrik, müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Son olarak Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile […]

Ck Enerji Çamlıbel Elektrik’ten Cü’ye İndirimli Elektrik
14 Aralık 2018 - 6:40 'de eklendi.
Reklam

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, CK Enerji Çamlıbel Elektrik ile yaptığı anlaşma çerçevesinde 2019 yılı boyunca elektriği indirimli kullanacak. Böylece ayda 1 milyon kWh elektrik tüketen üniversite bir yıl boyunca indirimli fiyattan elektrik alma imkânına sahip olacak.

Perakende elektrik sektörünün öncü şirketlerinden CK Enerji Çamlıbel Elektrik, müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Son olarak Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile indirimli elektrik sözleşmesi imzalayan CK Enerji Çamlıbel Elektrik, 1 yıl boyunca üniversiteye indirimli fiyattan elektrik satacak. CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız tarafından imzalanan sözleşmeye göre 2019 yılı boyunca üniversite yerleşkesindeki tüm binalarda indirimli fiyattan elektrik kullanılacak.

AYDA 1 MİLYON KWH ELEKTRİK KULLANIYOR

Son kaynak tedarik tarifesi kapsamında CK Enerji Çamlıbel Elektrik ile sözleşme imzalayan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ayda yaklaşık 1 milyon kWh’ye yakın elektrik tüketiyor. Cumhuriyetin kuruluşunun 50’inci yılı anısına, 1974 yılında eğitimin başladığı Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 11 bin dönüm arazi üzerinde bulunuyor. 1974 yılında Tıp Fakültesi ile eğitime başlayan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi bugün, 17 Fakülte, 4 Enstitü, 1 devlet konservatuarı, 5 Yüksekokul, 14 Meslek Yüksekokulu ile 58 binden fazla öğrenciye hizmet veriyor.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER