Haber346

Başkan Aydın’dan Ev Ziyareti

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, sosyal medya üzerinden kendilerini çaya davet eden Koylan ailesini ziyaret etti. Sosyal medya üzerinden çok sayıda vatandaşın isteğine cevap veren Belediye Başkanı Sami Aydın, şehir dışında yaşayan Sivaslıların özlediği lezzetleri kendilerine daha önce ulaştırmış, öğrencilere çamaşır makinesi yardımında bulunmuştu. Bu çerçevede elinden geldiğince isteklere cevap veren […]

Başkan Aydın’dan Ev Ziyareti
14 Aralık 2018 - 6:44 'de eklendi.
Reklam

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, sosyal medya üzerinden kendilerini çaya davet eden Koylan ailesini ziyaret etti.

Sosyal medya üzerinden çok sayıda vatandaşın isteğine cevap veren Belediye Başkanı Sami Aydın, şehir dışında yaşayan Sivaslıların özlediği lezzetleri kendilerine daha önce ulaştırmış, öğrencilere çamaşır makinesi yardımında bulunmuştu. Bu çerçevede elinden geldiğince isteklere cevap veren Başkan Aydın son olarak kendisini sosyal medya üzerinden evlerine çağıran Alper Koylan’ı ve ailesini ziyaret etti. Ziyarette Kemal ve Ayten Koylan çiftinin sofrasına konuk olan Başkan Aydın ve eşi kendilerini davet eden Alper ve kız kardeşi Melike ile bir süre sohbet etti.

Başkan Aydın ve eşi Yurdagül Aydın Koylan ailesinin küçük fertlerine de çeşitli hediyeler takdim etti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER