Haber346

Altınyayla, Başkan Mermer Döneminde Altın Çağını Yaşıyor

Sivas’ın Altınyayla ilçesi son yıllarda belediyenin yaptığı hizmetler ile kabuk değiştirdi. Daha modern bir görünüme kavuşan ilçe halkı hizmetleri memnunlukla karşılıyor. 2014’te göreve gelen Altınyayla Belediye Başkanı Necmettin Mermer, belediyenin araç hizmet filosunu 2 katına çıkardı. Halkın ihtiyaçlarına önem veren Başkan Mermer, vatandaşların düğün ve nişan ihtiyaçlarını yapabilecekleri Tonus Kalesi’ni yaparak ilçenin önemli kültürel ihtiyacını […]

Altınyayla, Başkan Mermer Döneminde Altın Çağını Yaşıyor
11 Aralık 2018 - 7:40 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ın Altınyayla ilçesi son yıllarda belediyenin yaptığı hizmetler ile kabuk değiştirdi. Daha modern bir görünüme kavuşan ilçe halkı hizmetleri memnunlukla karşılıyor.

2014’te göreve gelen Altınyayla Belediye Başkanı Necmettin Mermer, belediyenin araç hizmet filosunu 2 katına çıkardı. Halkın ihtiyaçlarına önem veren Başkan Mermer, vatandaşların düğün ve nişan ihtiyaçlarını yapabilecekleri Tonus Kalesi’ni yaparak ilçenin önemli kültürel ihtiyacını da karşıladı. İlçenin uzun yıllardır çözüme kavuşmadığı su sorunu da Başkan Mermer döneminde çözüldü. Belediye tarafından merkeze 5 kilometre uzaklıkta açılan su kuyusunda, 100 yıl kadar yeteceği belirtilen su bulunarak ilçeye getirildi. Ayrıca Altınyayla İş Merkezini de ilçeye kazandıran Mermer istihdama da önemli bir katkıda bulundu. İlçeye bir çok yeşil alanda kazandıran Başkan Mermer her mahalleye 3-5 dönüm büyüklüğünde gezinti alanları, kamelyalar, çocuk oyun gurupları ve spor aletlerinden oluşan parklar ve mesire alanları yaptı.

İlçenin temel ihtiyaçlarının yanı sıra sosyal ihtiyaçlarını da dikkate aldıklarını belirten Belediye Başkanı Necmettin Mermer, ”İlçemize hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışıp, üretiyoruz. Halkımızın ilgi ve alakası da doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Daha da geliştirmek ve sorunlarını en aza indirmek için çalışmalarımız sürecek” dedi.

İlçe halkı da belediyenin son dönemde yaptığı çalışmaları memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER