Haber346

Mevlana Tüneli’ne, Başkan Aydın’ın Adı Verildi

Sivas’ta Belediye Meclisi kararıyla Mevlana Tüneli’ne mevcut Belediye Başkanı Sami Aydın’ın ismi verildi. Önceki gün gerçekleştirilen Belediye Meclis Toplantısında, Belediye Başkanı Sami Aydın’ın şehir dışında olması münasebetiyle Belediye Meclis Üyesi Naci Süha Başkan Vekili olarak görev yaptı. Toplantıda Mevlana Tüneli’ne Belediye Başkanı Sami Aydın’ın ismi verildi. Kurban Bayramı öncesinde kullanıma açılan Mevlana Aydoğan Tüneli Sivas’ta […]

Mevlana Tüneli’ne, Başkan Aydın’ın Adı Verildi
10 Aralık 2018 - 6:31 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta Belediye Meclisi kararıyla Mevlana Tüneli’ne mevcut Belediye Başkanı Sami Aydın’ın ismi verildi.

Önceki gün gerçekleştirilen Belediye Meclis Toplantısında, Belediye Başkanı Sami Aydın’ın şehir dışında olması münasebetiyle Belediye Meclis Üyesi Naci Süha Başkan Vekili olarak görev yaptı. Toplantıda Mevlana Tüneli’ne Belediye Başkanı Sami Aydın’ın ismi verildi.

Kurban Bayramı öncesinde kullanıma açılan Mevlana Aydoğan Tüneli Sivas’ta ulaşım konusunda yeni oluşturulan Kuzey ulaşım aksının en önemli parçası oldu. Ulaşımı kolaylaştıran ve şehre farklı bir hava katan Mevlana Tüneli’ne Sivaslılar yoğun ilgi gösterdi. Tüneli kullanan Sivaslılar Belediye’ye dilekçeler vererek, Tünele Belediye Başkanı Sami Aydın ismi verilmesi talebinde bulundu. AK Parti ve Büyük Birlik Partili üyelerden oluşan Belediye Meclisi de bu talebe duyarsız kalmayarak oy birliği ile Belediye Başkanı Sami Aydın’ın ismini verdi.

Sivas’a dönüş yolunda isminin tünele verildiğini öğrenen Belediye Başkanı Sami Aydın, Meclis üyelerine sosyal medya üzerinden teşekkür etti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER