Haber346

Vali Ayhan’dan Koyulhisar ve Suşehri Ziyareti

İç İşleri Bakanlığının son Valiler Kararnamesi ile Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevinden Sivas Valiliğine atanan Salih Ayhan, Koyulhisar ve Suşehri ilçelerinde incelemelerde bulundu. İlk olarak Koyulhisar ilçesine geçen Vali Salih Ayhan, kısa süre önce 8 evin yandığı Çukuroba köyünde incelemede bulundu. Koyulhisar temaslarından sonra Suşehri ilçesine gelen Vali Ayhan ilk önce Kaymakamlığa […]

Vali Ayhan’dan Koyulhisar ve Suşehri Ziyareti
07 Aralık 2018 - 7:25 'de eklendi.
Reklam

İç İşleri Bakanlığının son Valiler Kararnamesi ile Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevinden Sivas Valiliğine atanan Salih Ayhan, Koyulhisar ve Suşehri ilçelerinde incelemelerde bulundu.

İlk olarak Koyulhisar ilçesine geçen Vali Salih Ayhan, kısa süre önce 8 evin yandığı Çukuroba köyünde incelemede bulundu. Koyulhisar temaslarından sonra Suşehri ilçesine gelen Vali Ayhan ilk önce Kaymakamlığa geçti. Daha sonra Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonuna geçerek burada muhtarlarla bir toplantı yaptı. Vali Ayhan muhtarların sorunlarını dinledikten sonra Belediyeye geçti. Ardından ilçede yeni yapılan hükümet konağı ve hastane binalarında inceleme yaptı. Suşehri’ndeki incelemelerinin ardından Taşköprü Mahallesi’nde, Belediye Sosyal Tesislerinde şehit ve gazi yakınlarıyla yemekte buluştu.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER