Haber346

Minik Öğrencilerden Örnek Bağış

Sivas’ta Gazi Osman Paşa İlkokulu öğrencileri, ihtiyaç sahibi ailelerin faydalandığı belediye bünyesindeki Hayat Ağacı Derneğine yardıklarını sürdürdü. Gazi Osman Paşa İlkokulu, her yıl dönemler halinde yardım kampanyaları düzenliyor. Şimdiye kadar her yıl nakit yardım, oyuncak ve hikâye kitabı kampanyaları düzenleyen öğrenciler, ihtiyaç sahiplerine Hayat Ağacı Derneği aracılığı ile destek oluyor. Gazi Osman Paşa İlkokulu, 2018-2019 […]

Minik Öğrencilerden Örnek Bağış
07 Aralık 2018 - 7:49 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta Gazi Osman Paşa İlkokulu öğrencileri, ihtiyaç sahibi ailelerin faydalandığı belediye bünyesindeki Hayat Ağacı Derneğine yardıklarını sürdürdü.

Gazi Osman Paşa İlkokulu, her yıl dönemler halinde yardım kampanyaları düzenliyor. Şimdiye kadar her yıl nakit yardım, oyuncak ve hikâye kitabı kampanyaları düzenleyen öğrenciler, ihtiyaç sahiplerine Hayat Ağacı Derneği aracılığı ile destek oluyor. Gazi Osman Paşa İlkokulu, 2018-2019 eğitim öğretim yılının birinci döneminde yine Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankasından yardım alan ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla zarflarla yardım topladı. Gazi Osman Paşa İlkokulu 3-B Sınıf öğretmeni Yücel Budak, yardım kampanyası düzenlediği öğrencileri ile birlikte Hayat Ağacı Derneğini ziyaret ederek, her bir öğrencinin kendi istediği ile istediği miktarda bağış yaptığı yardım zarflarını teslim etti. Öğrencilerin isimlerinin yazılı olduğu yardım zarfları, Hayat Ağacı Derneğinde açılıp sayıldı. 373 TL yardım topladıkları tespit edilen 3-B Sınıfı öğrencileri, Gıda Bankası aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine yardım etmenin mutluluğunu yaşadı. Öğrencilerin topladığı yardım için bağış makbuzu verildi.

Gazi Osman Paşa İlkokulu 3-B Sınıfı Sınıf Öğretmeni Yücel Budak, her yıl Hayat Ağacı Derneğine, farklı dönemlerde yardım çalışmaları düzenledikleri için memnuniyet duyduklarını belirterek, bu kampanyalarda katkısı olan öğrenci ve velilerine teşekkür etti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER