Haber346

Sdt İki Oyun Sahneleyecek

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), bu hafta “Kendime Kıyamam” ve “Kargo” isimli oyunlarla 3 farklı sahnede perde açarak, tiyatro seyircisiyle buluşacak. Hem Sivas’ta hem de Anadolu’nun çeşitli sahnelerinde perde açmaya devam eden SDT, bu hafta 2 farklı oyunla Elazığ, Malatya ve Sivas’ta sanatseverlerle buluşacak. SDT, tiyatro seyircisi tarafından beğenilen “Kendime Kıyamam” adlı oyunla 5-6 Aralık’ta Elazığ’da, […]

Sdt İki Oyun Sahneleyecek
05 Aralık 2018 - 8:03 'de eklendi.
Reklam

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), bu hafta “Kendime Kıyamam” ve “Kargo” isimli oyunlarla 3 farklı sahnede perde açarak, tiyatro seyircisiyle buluşacak.

Hem Sivas’ta hem de Anadolu’nun çeşitli sahnelerinde perde açmaya devam eden SDT, bu hafta 2 farklı oyunla Elazığ, Malatya ve Sivas’ta sanatseverlerle buluşacak.

SDT, tiyatro seyircisi tarafından beğenilen “Kendime Kıyamam” adlı oyunla 5-6 Aralık’ta Elazığ’da, 7-8 Aralık tarihlerinde ise Malatya’da sahne alacak.

Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi’nde ise SDT, “Kargo” isimli oyunla yeniden perde açacak. Yaşamak için bir şans arayan insanların, yeni bir yaşama yaptıkları zorlu yolculuğun hikayesini konu alan oyun 6-7 Aralık saat 19.30’da, 8 Aralık Cumartesi günü ise saat 14.00 ve 19.30’da Sivaslı tiyatro izleyicisiyle buluşacak.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER