Haber346

Başkan Aydın’dan, Engellilere Evde Ziyaret

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle engelli çocukları ve ailelerini evlerinde ziyaret etti. İlk olarak Cinli ailesini ziyaret eden Başkan Aydın ve Yurdagül Aydın burada engelli Ali Cinli ile bir araya gelerek aileyle sohbet etti. Daha sonra İşitme Engelli Ayşegül Turan Aktaş çiftini ziyaret eden Aydın, […]

Başkan Aydın’dan, Engellilere Evde Ziyaret
05 Aralık 2018 - 8:01 'de eklendi.
Reklam

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle engelli çocukları ve ailelerini evlerinde ziyaret etti.

İlk olarak Cinli ailesini ziyaret eden Başkan Aydın ve Yurdagül Aydın burada engelli Ali Cinli ile bir araya gelerek aileyle sohbet etti. Daha sonra İşitme Engelli Ayşegül Turan Aktaş çiftini ziyaret eden Aydın, son olarak Bedensel Engelli Merve Gül’ü evinde ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Aydın, “Engelli çocuklarımızı ve ailelerini evlerinde ziyaret ettik, çaylarını içtik, sohbet ettik. Rabbim engelli kardeşlerimizin yardımcısı olsun, onları hayata bağlayan vefakâr ailelerimize yüce Mevla’m sabır ve güç versin” dedi.

Ziyaretlerde Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın da hazır bulundu.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER