Haber346

Ömer Kulaksız Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıkladı

22. dönem AK Parti Sivas Milletvekili Ömer Kulaksız, Sivas Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıkladı. AK Parti Sivas İl Başkanlığı binasında basın karşısına çıkan Ömer Kulaksız, siyasette edindiği tecrübeleri şehre hizmet için değerlendirmek istediğini söyledi. Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Kulaksız, “2001 yılında ülkemiz için bir ümit olarak milletimizin teveccühü doğrultusunda kurulmuş olan AK Parti‘de kurucu […]

Ömer Kulaksız Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıkladı
15 Kasım 2018 - 8:55 'de eklendi.
Reklam

22. dönem AK Parti Sivas Milletvekili Ömer Kulaksız, Sivas Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıkladı.
AK Parti Sivas İl Başkanlığı binasında basın karşısına çıkan Ömer Kulaksız, siyasette edindiği tecrübeleri şehre hizmet için değerlendirmek istediğini söyledi.

Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Kulaksız, “2001 yılında ülkemiz için bir ümit olarak milletimizin teveccühü doğrultusunda kurulmuş olan AK Parti‘de kurucu merkez ilçe Başkanlığı yapma şerefine nail oldum” diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Rabbim bana bunu nasip etti şükürler olsun 2002 2007 yılları arasında Sivas milletvekili olarak bu kadim şehri Türkiye Büyük Millet Meclis’inde temsil etmeme vesile olan tüm hemşerilerime teşekkürü bir borç biliyorum. Dünyadaki ve ülkemizdeki birçok şehirde yapmış olduğum seyahatlerde gördüğüm ve edindiğim izlenimlerimi tecrübelerimi siyasette bulunduğum ve daha sonraki süreçte edindiğim deneyimlerimi şehrime hizmet üretmek adına değerlendirmek istiyorum. Türkiye siyasetinin kalbi olan Ankara bürokrasisine hakimim. Ankara siyasetine olan yakınlığımın belediye başkanı olarak şehrime hizmette bana kolaylık sağlayacağını düşünüyorum. Güncellenmiş bilgilerim birikmiş tecrübelerim ile Sivas’a hizmete talibim.”
Kulaksız, diğer başkan aday adaylarına da başarılar diledi.

ÖMER KULAKSIZ KİMDİR?

1968 Yılında Sivas Merkez Esenyurt Mahallesınde Doğdum. Sivas İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Ünıversitesi Hukuk Fakültesinde Üniversite Eğitimimi tamamladım. Milli Gençlik Vakfı ve Refah Partisi İl Yöneticiliği görevini yürüttüm.
2001 Yılında AK Parti Kurucu Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulundum. 2002 yılında yapılan Genel Seçimlerinde, AK Parti Sivas Milletvekili seçildim. Halen Avukatlık mesleğimi sürdürmekteyim.
Evli ve 3 çocuk babasıyım…

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER