Haber346

Vali Gül’den, Başkan Aydın’a Veda Veda Ziyareti

İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Gaziantep Valiliği’ne atanan Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın’a veda ziyaretinde bulundu. Gaziantep’e atanan Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti. Vali Gül, ziyarette “Sivas’ta ne hizmet yaptıysak belediye bize destek oldu. ‘Şu işi de belediye sebebiyle yapamadık’ demedik. Dolayısıyla biz sizlerden memnunuz. Sivas’tan memnun ayrılacağız. […]

Vali Gül’den, Başkan Aydın’a Veda Veda Ziyareti
02 Kasım 2018 - 7:35 'de eklendi.
Reklam

İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Gaziantep Valiliği’ne atanan Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın’a veda ziyaretinde bulundu.

Gaziantep’e atanan Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti. Vali Gül, ziyarette “Sivas’ta ne hizmet yaptıysak belediye bize destek oldu. ‘Şu işi de belediye sebebiyle yapamadık’ demedik. Dolayısıyla biz sizlerden memnunuz. Sivas’tan memnun ayrılacağız. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz, hakkınızı helal edin” ifadesini kullandı. Belediye Başkanı Sami Aydın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Zor bir süreçte göreve başladınız, 15 Temmuz kalkışması yaşandı. Ülkemiz için zor süreçte, birlikte bir ay nöbet tuttuk. Gerek o süreçte, gerekse geçen 2 buçuk yıllık süreçte hizmetlerimizin önünü açan bir yaklaşım gördük. Sivaslı bir vatandaşımız, Sivas’ın gelişmesini ne kadar arzu ediyorsa, siz de aynı gayreti gösterdiniz. Çok sayıda hizmeti şehrimize kazandırdınız. Başta şahsınız ve eşiniz olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ediyoruz” dedi.

‘Sizlerden önümüzü kesen değil, önümüzü açan bir yaklaşım gördük’ diyen Başkan Aydın, “Biz Sivaslıyız fakat Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız. Bu ülkenin hangi bölgesinde hizmet yapılırsa yapılsın biz mutlu oluruz. Dolayısıyla siz yine bize hizmet edeceksiniz. Gaziantep de bizim güzide şehirlerimizden bir tanesi. Dolayısıyla sizin adınıza kariyer bakımından değerlendirildiğinde Sivas’ta yapmış olduğunuz çalışmalar takdir gördü. Gideceğiniz ilde de yapacağınız çalışmalar umarım sizi daha ileriye taşır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Aydın Vali Davut Gül’e Sivas’a özgü çeşitli hediyeler takdim etti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER