Haber346

Müsiad Başkanı Coşkun, Belediye Başkanlığı Adaylığını Açıkladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun, gelecek yıl yapılacak olan Yerel Seçimlerde AK Parti’den Sivas Belediye Başkanı adayı olacağını açıkladı. MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun, basın mensuplarıyla kentteki bir lokantada bir araya gelerek Belediye Başkanlığı adaylığı konusundaki düşüncelerini paylaştı. Coşkun, 20 yıldan bu yana gerek Baro, gerekse MÜSİAD Başkanı […]

Müsiad Başkanı Coşkun, Belediye Başkanlığı Adaylığını Açıkladı
26 Ekim 2018 - 7:38 'de eklendi.
Reklam

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun, gelecek yıl yapılacak olan Yerel Seçimlerde AK Parti’den Sivas Belediye Başkanı adayı olacağını açıkladı.

MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun, basın mensuplarıyla kentteki bir lokantada bir araya gelerek Belediye Başkanlığı adaylığı konusundaki düşüncelerini paylaştı. Coşkun, 20 yıldan bu yana gerek Baro, gerekse MÜSİAD Başkanı olarak hem bu iki sivil toplum kuruluşu üyelerine, hem de Sivas’a hizmet ettiğini, önemli fikirler geliştirdiğini, proje ürettiklerini ve bir çok konuda Türkiye’ye örnek olduklarını belirterek, “Şimdi Belediye Başkanı olarak şehrimize hizmetimi sürdürmeyi hedefliyorum. Süreci takip ediyorum. 5 Kasım’da başlayacak aday adayları başvuru süresinden sonra Ak Parti’ye adaylık başvurumu yapacağım. Gelişen, büyüyen Sivas’ı daha iyi noktalara, daha yükseklere çıkarmayı planlıyorum. Çok projem var, bunları adaylık başvurumu yapınca açıklayacağım. Sivas’ta daha yapılacak çok iş var. Temel hedefim daha iyi, daha büyük, daha gelişmiş bir Sivas’tır. Yeşil değil, yemyeşil bir Sivas, daha konforlu ulaşım, daha adil ve eşit belediye hizmetleri vadediyorum. Projelerimin detaylarını yakında kamuoyu ile paylaşacağım” dedi.

Sivas’ın sanayi, kültür, ticaret ve sosyal anlamda daha iyi bir şehir konumuna yükselmesi adına önemli projeleri olduğunu da vurgulayan Coşkun, “Bu zamana kadar şehrimize hizmet eden tüm Belediye başkanlarımıza teşekkür ederim. Bayrağı devralmak istiyorum” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER