Haber346

SESOB Başkanı Köksal TESK denetimine seçildi

SİVAS Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Denetim Kurulu Başkanlığına birkez daha seçildi. Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) 20’nci Olağan Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Bina Yıldırım, bakanlar ve esnaf teşkilatının katılımı Ankara’da gerçekleştirildi. Yapılan seçim sonrasında 599 geçerli oyun tamamını alan Bendevi […]

SESOB Başkanı Köksal TESK denetimine seçildi
14 Eylül 2018 - 17:58 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Denetim Kurulu Başkanlığına birkez daha seçildi.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) 20’nci Olağan Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Bina Yıldırım, bakanlar ve esnaf teşkilatının katılımı Ankara’da gerçekleştirildi.

Yapılan seçim sonrasında 599 geçerli oyun tamamını alan Bendevi Palandöken, 3’üncü kez Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanlığına seçilirken, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, TESK Denetim Kurulu Başkanlığına birkez daha seçilerek güven tazeledi. Yapılan seçim sonrasında bir açıklama yaparak delegelerek teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, kendisini ikinci kez bu göreve layık gören TESK Genel Başkanı Bendevi Palandökene, yönetim kurulu üyelerine ve delegelere teşekkür etti.”

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER