Haber346

Ay Yıldız Camisi’ne Destek Sürüyor

SİVAS Belediyesi’nce Yukarı Tekke Mezarlığı’nda yapımı sürdürülen Ay Yıldız Cami’sine hayırsever vatandaşların destekleri devam ediyor. Oğlu Kenan ile birlikte Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret eden Zafer Erdemli, kendisini gururlandıran bir proje olarak değerlendirdiği Ay Yıldız Camisi’ne 10 bin liralık bir destek sağlamak istediklerini söyledi. 18 yıldır şehir dışında yaşadığını kaydeden Zafer Erdemli, Sivas’a yapılan […]

Ay Yıldız Camisi’ne Destek Sürüyor
28 Ağustos 2018 - 17:18 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi’nce Yukarı Tekke Mezarlığı’nda yapımı sürdürülen Ay Yıldız Cami’sine hayırsever vatandaşların destekleri devam ediyor.
Oğlu Kenan ile birlikte Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret eden Zafer Erdemli, kendisini gururlandıran bir proje olarak değerlendirdiği Ay Yıldız Camisi’ne 10 bin liralık bir destek sağlamak istediklerini söyledi. 18 yıldır şehir dışında yaşadığını kaydeden Zafer Erdemli, Sivas’a yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Aydın’a teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.
Erdemli ailesine gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür eden Başkan Aydın ise, Sivas’taki cenaze namazlarının büyük bir kısmının artık Ay Yıldız Camisi’nden kaldırılacağını belirterek, şehir merkezindeki cenaze törenlerinde oluşan trafik yoğunluğunun da azalacağını söyledi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER