Haber346

İsmet Yılmaz’ın Annesi İçin Mevlit Okutuldu

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı, AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’ın vefat eden annesi Turunç Yılmaz (85) için memleketi Sivas’ta mevlit okutuldu. 12 Ağustos’ta İstanbul’da kalp krizi geçirmesi sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Milli Eğitim Bakanı AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’ın annesi Turunç Yılmaz için memleketi Sivas’ta mevlit […]

İsmet Yılmaz’ın Annesi İçin Mevlit Okutuldu
25 Ağustos 2018 - 20:14 'de eklendi.
Reklam

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı, AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’ın vefat eden annesi Turunç Yılmaz (85) için memleketi Sivas’ta mevlit okutuldu.

12 Ağustos’ta İstanbul’da kalp krizi geçirmesi sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Milli Eğitim Bakanı AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’ın annesi Turunç Yılmaz için memleketi Sivas’ta mevlit okutuldu. Ulu Cami’de ikindi namazı sonrası okunan mevlit programına Yılmaz’ın yanı sıra Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, kurum müdürleri ile vatandaşlar katıldı. Ulu Cami imam hatibi ve müezzinlerin okuduğu Mevlid-i Şerif ve ilahiler sonrası dua edildi. Mevlit programında katılımcılara mevlit şekeri ve dua kitabı dağıtıldı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER