Haber346

Sağlık-Sen’de İlk Zafer Adem Yaşin’in!

Sağlık Ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN)’in başkanlık seçimlerinde oy kullanacak delegeleri belirlemek üzere gerçekleştirilen seçimler başladı. İl başkanlığı seçimlerinden kritik konuma sahip olan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan seçim büyük çekişmeye sahne oldu. Sayım sonunda Adem Yaşin’in desteklediği delegelerin hepsi sandıktan çıkarken mevcut başkan Efe Zileli’nin ekibi delege çıkarmayı […]

Sağlık-Sen’de İlk Zafer Adem Yaşin’in!
14 Ağustos 2018 - 8:07 'de eklendi.
Reklam

Sağlık Ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN)’in başkanlık seçimlerinde oy kullanacak delegeleri belirlemek üzere gerçekleştirilen seçimler başladı.
İl başkanlığı seçimlerinden kritik konuma sahip olan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan seçim büyük çekişmeye sahne oldu.
Sayım sonunda Adem Yaşin’in desteklediği delegelerin hepsi sandıktan çıkarken mevcut başkan Efe Zileli’nin ekibi delege çıkarmayı başaramadı. Bu sonuçlara göre ilk raund Adem Yaşin’in oldu. Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Adem Yaşin’in desteklediği 20 delege de sandıktan zaferle çıktı.
Delege seçimleri bugün Sivas Numune Hastanesi’nde devam edecek.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • davacı ;

    umulurki mevcut yönetim gibi siyasete alet olup koltuk davaları ile gündeme gelmez.Adayın etrafını saranlar koltuklarını korumak isteyenler gibi sanki. İnşallah aday mevcut kiymetini korur

    Ağustos 19, 2018 9:44 am