Haber346

Sivas’ta ‘Aqua Park’ Çalışmaları Sürüyor

SİVAS Belediyesi tarafından, kentteki bir ihtiyacı gidermek için başlatılan ‘Aquapark Yaşam ve Spor Merkezi’ Sıcak Çermik’te yükseliyor. Sivas Belediyesi tarafından 15 bin metrekare olarak projelendirilen kompleks; kadın ve erkekler için iki ayrı tesisten oluşacak. Proje içerisinde yüzme havuzları, fin hamamı, sauna, tuz odası, su kaydırakları ve su oyunlarının bulunduğu alanlar yer alıyor. Çocuk oyun alanlarının […]

Sivas’ta ‘Aqua Park’ Çalışmaları Sürüyor
13 Ağustos 2018 - 18:17 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi tarafından, kentteki bir ihtiyacı gidermek için başlatılan ‘Aquapark Yaşam ve Spor Merkezi’ Sıcak Çermik’te yükseliyor.

Sivas Belediyesi tarafından 15 bin metrekare olarak projelendirilen kompleks; kadın ve erkekler için iki ayrı tesisten oluşacak. Proje içerisinde yüzme havuzları, fin hamamı, sauna, tuz odası, su kaydırakları ve su oyunlarının bulunduğu alanlar yer alıyor. Çocuk oyun alanlarının da yapılacağı tesiste; otopark, kafeterya ve restorant hizmetleri de verilecek. İnşaatı hızla yükselen Aquapark Yaşam ve Spor Merkezi’nde dış cephe kaplaması devam ederken su oyunlarının bulunduğu alanlarda kaydıraklar yerleştirilmeye başlandı.

Yakın zamanda tamamlanması planlanan proje ile birlikte Sivas; termal turizm alanında yeni bir eğlence merkezine kavuşmuş olacak.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER