Haber346

Gurbetçilerden Ay Yıldız Camisi’ne Bağış

SİVAS Belediyesi tarafından Yukarı Tekke Mezarlığı’nda yapımı devam eden Ay Yıldız Cami’sine hayırsever vatandaşların destekleri sürüyor. Avrupa Sivaslılar Birliği Hamburg Bölge Başkan’ı Zafer Bayraktaroğlu ve beraberindeki heyet aralarında topladıkları 1200 euroyu Ay Yıldız Camisi’ne bağışlamak adına Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Avrupa Sivaslılar Birliği Hamburg Bölge Başkan’ı Bayraktaroğlu, gurbetçi Sivaslılar olarak […]

Gurbetçilerden Ay Yıldız Camisi’ne Bağış
02 Ağustos 2018 - 18:08 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi tarafından Yukarı Tekke Mezarlığı’nda yapımı devam eden Ay Yıldız Cami’sine hayırsever vatandaşların destekleri sürüyor.

Avrupa Sivaslılar Birliği Hamburg Bölge Başkan’ı Zafer Bayraktaroğlu ve beraberindeki heyet aralarında topladıkları 1200 euroyu Ay Yıldız Camisi’ne bağışlamak adına Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Avrupa Sivaslılar Birliği Hamburg Bölge Başkan’ı Bayraktaroğlu, gurbetçi Sivaslılar olarak memleketlerine yapılan bu esere katkı sağlamak düşüncesiyle topladıkları parayı bağışladıklarını söyledi.

Yapılan yardımdan ötürü teşekkür eden Başkan Aydın ise, hayır yapmanın bir nasip meselesi olduğu ifade ederek; “Rabbim hayırlarınızı kabul etsin. Ay Yıldız cami bir ibadethane olmanın ötesinde, bütün cenazelerin kaldırılacağı ve taziyelerin verileceği bir mekân. Böyle bir yere katkıda bulunmanız çok önemli” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER