Haber346

Efe Zileli’ye Rakip Çıktı: Adem Yaşin Aday

Sağlık Ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Sivas Şubesi’nde seçim startının verilmesinin ardından Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Müdür Yardımcısı Adem Yaşin Şube Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Yaşin yaptığı açıklamasında “Sağlık-Sen 6. Olağan Seçiminde başkan adayı olmak için yola çıktık. Yapılacak çok iş, katedilecek çok yol var. Hiç kimseyi ötelemeden, aynı yolda olduğumuzun bilincinde olarak bir olmalıyız ve değişim […]

Efe Zileli’ye Rakip Çıktı: Adem Yaşin Aday
02 Ağustos 2018 - 14:09 'de eklendi.
Reklam

Sağlık Ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Sivas Şubesi’nde seçim startının verilmesinin ardından Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Müdür Yardımcısı Adem Yaşin Şube Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.
Yaşin yaptığı açıklamasında “Sağlık-Sen 6. Olağan Seçiminde başkan adayı olmak için yola çıktık. Yapılacak çok iş, katedilecek çok yol var. Hiç kimseyi ötelemeden, aynı yolda olduğumuzun bilincinde olarak bir olmalıyız ve değişim için eşitlik için dava için göreve talibiz” dedi.
Sorunların çözümü için aday olduğunu ifade eden Yaşin sözlerini şöyle tamamladı; “Her zaman çalışanlarımızın haklarını kollayarak ve onların yanında olduğumuzu hissettiren yönetim anlayışı içinde görev yapmaya çalışacağız. Göreve geldiğimizde çalışanlarımızın hak ve menfaatlerini koruma noktasında her zaman yanlarında olacağız. Bu anlayışla hareket ederek tüm arkadaşlarımızın görüş ve önerilerini çok kıymetli buluyorum. Kazanılmış haklarımızı korumak ve daha ileriye taşımak için, sorunların çözümü için Sivas şube başkanlığına aday olduğumu açıklamakla onur ve gurur duyuyorum.”

ADEM YAŞİN KİMDİR?
1979 yılında Yıldızeli’nde dünyaya gelen Adem Yaşin, ilköğrenimini Sivas’ta Tamamladı. 1999 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Muhasebe bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nü bitirdi. Sağlık Kurumları Yöneticiliği alanında yüksek lisans yapan Yaşin, 1996’da SSK Hastanesi’nde göreve başladı. 2005 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi’nde hizmet veren Adem Yaşin, 2015 yılında Sivas Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Başkanlığı’nda Uzman olarak görev yaptı.2015’de Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi’nde İdari Yöneticilik yaptı. Adem Yaşin halen Cumhuriyet Üniversitesi’nde müdür yardımcısı olarak hizmet yapmaktadır.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER