Haber346

Sivaslı Çiftçiden Ay-Yıldız Camisine Bağış

SİVAS’ta yaşayan Mehmet Karagöz (88) sattığı dana, saman, yulaf ve arpasının 3 bin liralık kısmını, Sivas Belediyesi’nce yapımı devam eden Ay Yıldız Cami’sine bağışladı. Merkeze bağlı Güney köyünde ikamet eden ve çiftçilikle uğraşan Mehmet Karagöz sattığı dana, saman, yulaf ve arpasının 3 bin lirasını Sivas Belediyesi tarafından yapımı devam eden Ayyıldız Cami’sine bağışladı. Karagöz, bağışı […]

Sivaslı Çiftçiden Ay-Yıldız Camisine Bağış
31 Temmuz 2018 - 17:29 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta yaşayan Mehmet Karagöz (88) sattığı dana, saman, yulaf ve arpasının 3 bin liralık kısmını, Sivas Belediyesi’nce yapımı devam eden Ay Yıldız Cami’sine bağışladı.

Merkeze bağlı Güney köyünde ikamet eden ve çiftçilikle uğraşan Mehmet Karagöz sattığı dana, saman, yulaf ve arpasının 3 bin lirasını Sivas Belediyesi tarafından yapımı devam eden Ayyıldız Cami’sine bağışladı. Karagöz, bağışı teslim etmek için Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Karagöz, makbuz karşılığında 3 bin lirayı Başkan Aydın’a teslim etti. Başkan Aydın, Karagöz’ün bağışından dolayı teşekkür etti. Allah rızası için hayır yaptığını söyleyen Karagöz, “Saman, yulaf, dana ve arpam vardı. Onları sattım, bağış yaptım. Allah kabul etsin” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER