Haber346

Ücretsiz Bisiklet Uygulaması İlgi Gördü

SİVAS Belediyesi, kentin en büyük mesire alanı olan Paşabahçe Mesire Alanı’nda ücretsiz bisiklet uygulaması başlattı. Ücretsiz bisikletlerden faydalanmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu. Hafta sonu ve güzel havayı fırsat bilen Sivaslılar soluğu Paşabahçe’de aldı. Sadece pazar günü 5 bin kişinin üzerinde misafiri ağırlayan mesire alanı en dolu günlerinden birini yaşadı. Şehirdeki en büyük piknik ve mesire […]

Ücretsiz Bisiklet Uygulaması İlgi Gördü
23 Temmuz 2018 - 18:35 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi, kentin en büyük mesire alanı olan Paşabahçe Mesire Alanı’nda ücretsiz bisiklet uygulaması başlattı. Ücretsiz bisikletlerden faydalanmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.

Hafta sonu ve güzel havayı fırsat bilen Sivaslılar soluğu Paşabahçe’de aldı. Sadece pazar günü 5 bin kişinin üzerinde misafiri ağırlayan mesire alanı en dolu günlerinden birini yaşadı. Şehirdeki en büyük piknik ve mesire alanı olması nedeniyle vatandaşların da ilk tercih yeri olan Paşabahçe, her yaştan insanın sevdikleriyle vakit geçirdiği mekânların başında geliyor. Özellikle hafta sonları mesire alanının girişinde uzun araç kuyrukları oluştu. Paşabahçe’de yeni başlatılan ücretsiz bisiklet uygulaması da yoğunluktan nasibini aldı. İlk etapta 30 bisikletin hizmete sunulduğu uygulama noktasında, gençler ve çocuklar bisiklet sırasına girdi. Piknik yapmak için Paşabahçe’ye gelen aileler ve çocuklar uygulamadan memnun kaldı. Kendileri için ücretsiz bisikletleri hizmete sunan Başkan Sami Aydın’a teşekkür eden çocuklar, ilerleyen dönemde sayının artırılmasını talep etti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER