Haber346

Vali Davut Gül: Türk Bayrağının Gölgesinde Şehitlerimizi Anacağız

Vali Davut Gül, 15 Temmuz anma etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Vali Gül, valilikte düzenlediği basın toplantısında pazar günü 15 Temmuz’un yıl dönümü olduğunu belirtti. Şehitleri yad etmek ve gazilere minnet göstermek açısından bu yıl da milletle birlikte 15 Temmuz’u anacaklarını dile getiren Gül, “Bütün Türkiye’de olduğu gibi Sivas’ta da 14 Temmuz’da başlaya etkinlikler olacak. 14 […]

Vali Davut Gül: Türk Bayrağının Gölgesinde Şehitlerimizi Anacağız
11 Temmuz 2018 - 17:55 'de eklendi.
Reklam

Vali Davut Gül, 15 Temmuz anma etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Vali Gül, valilikte düzenlediği basın toplantısında pazar günü 15 Temmuz’un yıl dönümü olduğunu belirtti.

Şehitleri yad etmek ve gazilere minnet göstermek açısından bu yıl da milletle birlikte 15 Temmuz’u anacaklarını dile getiren Gül, “Bütün Türkiye’de olduğu gibi Sivas’ta da 14 Temmuz’da başlaya etkinlikler olacak. 14 Temmuz’da şehit ve gazi ailelerimizle yemek yiyeceğiz. 15 Temmuz’da da saat 21.00’de gar binasının önünde toplanıp meydana kadar yürüyerek anma etkinliklerini başlatacağız.” diye konuştu.

Gül, anma etkinliklerinde sadece Türk bayrağı taşınacağını aktararak, “Diğer kurum kuruluş ve buna benzer katılımcıların herhangi bir flaması bayrağı, yazısı olmayacak. Milletimizin bütününe hitap eden Türk bayrağının gölgesinde şehitlerimizi anacağız. Bu vesile ile bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER