Haber346

Meslek Lisesi’ni Tercih Eden Öğrencilere Burs!

Sivas Hizmet Vakfı, meslek lisesini tercih edecek öğrencilere burs verileceğini açıkladı. Hizmet Vakfı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Günümüzde yaşanan teknolojik ve bilimsel gelişimle birlikte, endüstrimizin ihtiyaç duyduğu teknik insan gücünün en iyi şekilde yetiştirilmesi ve teşvik edilmesi amacıyla Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne kayıt yaptıracak 500 9’uncu sınıf […]

Meslek Lisesi’ni Tercih Eden Öğrencilere Burs!
10 Temmuz 2018 - 16:03 'de eklendi.
Reklam

Sivas Hizmet Vakfı, meslek lisesini tercih edecek öğrencilere burs verileceğini açıkladı.
Hizmet Vakfı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Günümüzde yaşanan teknolojik ve bilimsel gelişimle birlikte, endüstrimizin ihtiyaç duyduğu teknik insan gücünün en iyi şekilde yetiştirilmesi ve teşvik edilmesi amacıyla Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne kayıt yaptıracak 500 9’uncu sınıf öğrencisine 8 ay süreyle aylık 150 TL toplamda 1.200 TL Sivas Hizmet Vakfı tarafından burs verilecektir.
Sivas Hizmet Vakfı farkındalık oluşturarak şehre eğitim başta olmak üzere hizmet anlamında örnek çalışmalara imza atmaktadır. Başkanlığı kurumsal olarak Sivas Valisi tarafından yürütülen şehrimizin yönetici ve ileri gelenlerinin yönetiminde yer aldığı vakıf; “Yiğidolar Öğrencisine Sahip Çıkıyor” sloganı ile 2016 ve 2017 eğitim öğretim yılında ailesi Sivas’ta ikamet eden 5000 lisans öğrencisine burs kampanyasına 2018 yılında da devam etmiş, 2 bin lisans öğrencisinin hesaplarına eğitim hayatlarında bir nebze de olsa katkı sunmak için burs kampanyası yürütülmüştür.
Bu yıl lisans öğrencileri yanı sıra, ayrıca orta öğretim meslek lisesi öğrencilerine de burs katkısı yapılacaktır” denildi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER