Haber346

Sivas’ta 800 Araçlık Otopark Hizmete Girdi

SİVAS Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan 15 Temmuz Şehitler Meydanı altına yapılan 800 araçlık kapalı otopark hizmete girdi. Altı otopark olarak inşa edilen meydanın üstü ise yeşil alanla donatıldı. Merkezdeki otopark sorununa nefes aldıracak olan kapalı otoparka ilk günlerden itibaren vatandaşın ilgisi yoğun oldu. 3 katlı ve 800 araç kapasitesine sahip olan otoparkın işletmesi […]

Sivas’ta 800 Araçlık Otopark Hizmete Girdi
07 Temmuz 2018 - 17:32 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan 15 Temmuz Şehitler Meydanı altına yapılan 800 araçlık kapalı otopark hizmete girdi.

Altı otopark olarak inşa edilen meydanın üstü ise yeşil alanla donatıldı. Merkezdeki otopark sorununa nefes aldıracak olan kapalı otoparka ilk günlerden itibaren vatandaşın ilgisi yoğun oldu. 3 katlı ve 800 araç kapasitesine sahip olan otoparkın işletmesi de Sivas Belediyesi tarafından yapılacak. Otoparkın ilk giriş ücreti 3 TL olarak belirlendi. İlerleyen her saat ise 1 TL olarak ücretlendirilecek. Otoparkı aylık olarak kullanmak isteyen vatandaşlar için de abonelik fiyatı 300 TL olacak. İlerleyen dönemde Jandarma Binası’nın arka kısmı ve Ordu Evi’nin bulunduğu yerlere yapılacak olan 4 Eylül ve Kışla Meydanlarının altı da kapalı otopark şeklinde inşa edilecek. Böylece şehir merkezinde yaşanan otopark sorununa çözüm oluşturulacak.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER