Haber346

‘Kitap Günleri’ne Katılacak Yazarları Kitapseverler Belirleyecek

SİVAS’ta 4 Eylül Sivas Kongresi’nin 99’ncu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan ‘Sivas 7’nci Kitap Günleri’ etkinliğinde Sivas’a gelecek yazarları kitapseverler belirleyecek. 99’ncu Yılında “4 Eylül Sivas Kültür ve Sanat Şenlikleri” programı içinde, bu yıl da ‘Sivas 7’nci Kitap Günleri’ etkinliği düzenlenecek. 7 gün sürecek olan etkinlikler, 3 Eylül – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında […]

‘Kitap Günleri’ne Katılacak Yazarları Kitapseverler Belirleyecek
07 Temmuz 2018 - 17:36 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta 4 Eylül Sivas Kongresi’nin 99’ncu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan ‘Sivas 7’nci Kitap Günleri’ etkinliğinde Sivas’a gelecek yazarları kitapseverler belirleyecek.

99’ncu Yılında “4 Eylül Sivas Kültür ve Sanat Şenlikleri” programı içinde, bu yıl da ‘Sivas 7’nci Kitap Günleri’ etkinliği düzenlenecek. 7 gün sürecek olan etkinlikler, 3 Eylül – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik, tarihi mekânların bir arada yer aldığı ve adeta açık hava müzesi gibi olan Sivas şehir meydanında; Çifte Minareli Medrese, Şifahiye Medresesi ve Buruciye Medresesinin ortasında bulunan alanda düzenlenecek. Sivas Valiliği koordinesinde, Sivas İl Özel İdaresi ve Sivas Belediyesince gerçekleştirilen kitap günleri bu yıl da halkın beklentisine kulak verecek ve anketle kente davet edilmesi istenilen yazarlar belirlenecek. Sosyal medyada yer alan ‘Sivas 7’nci Kitap Günleri’ duyurularını paylaşan ve anketlerini dolduran okurlar, birçok kitabın da sahibi olacak. Sivas 7’nci Kitap Günlerinin çalışmaları kapsamında; kitap, yazı ve fikirleriyle ülkeye önemli katkıları bulunan değerli yazar, şair ve akademisyenler şehrimizde misafir edilerek, kitapseverlere yönelik imza ve söyleşiler düzenlenecek. Sivas İl Özel İdaresi web sitesinde düzenlenen ve sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşılan ankette; ‘Daha Önce Düzenlenen Sivas Kitap Günlerini Takip Ettiniz Mi, Düşünceleriniz Nelerdir?’, ‘Daha Önce Düzenlenen Kitap Günlerine 5 Üzerinden Kaç Puan Verirsiniz?’, ‘Sivas 7’nci Kitap Günlerinde ‘Onur Konuğu’ Olarak Kimi Görmek İstersiniz?’ ve ‘Sivas 7’nci Kitap Günlerinde Hangi Alanda Daha Çok Yazar Görmek İstersiniz?’ şeklinde sorular sorularak halkın talepleri dikkate alınacak. Diğer yandan düzenlenen anketle kitap günlerinde kullanılması istenilen sloganlar da belirlenecek.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER