Haber346

Tarihi Eserlerimizin Profesyonel Tanıtımı Yapılıyor

Sivas Valiliği ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) işbirliği ile Sivas’ın önemli tarihi eserleri Talha Uğurluel tarafından belgesel çekimleri yapılarak sosyal medya başta olmak üzere meraklıların beğenisine sunulacak. Sivas’ın tarih, kültür ve turizm potansiyelinin artırılması amacıyla yapılacak belgesel çekimleri için Talha Uğurluel ve ekibi 24-27 Haziran 2018 tarihleri arasında Sultan Şehir Sivas’ta olacak. Dünya ve […]

Tarihi Eserlerimizin Profesyonel Tanıtımı Yapılıyor
27 Haziran 2018 - 6:23 'de eklendi.
Reklam

Sivas Valiliği ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) işbirliği ile Sivas’ın önemli tarihi eserleri Talha Uğurluel tarafından belgesel çekimleri yapılarak sosyal medya başta olmak üzere meraklıların beğenisine sunulacak.
Sivas’ın tarih, kültür ve turizm potansiyelinin artırılması amacıyla yapılacak belgesel çekimleri için Talha Uğurluel ve ekibi 24-27 Haziran 2018 tarihleri arasında Sultan Şehir Sivas’ta olacak.
Dünya ve ülkemizdeki tarihi eserlerin tanıtımı üzerinde çalışmalar yapan Talha Uğurluel Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi, Sivas Ulu Camii, Gök Medrese, Behram Paşa Kervansarayı, Sivas Kongre Binası, Şifaiye Medresesi, Güdük Minare, Kadı Burhaneddin Türbesi ve Abdulvahabi Gazi Mezarlığı ve Türbesi’ni belgeselle ekranlara yansıtacak.
Bu proje ile Sivas Valiliği ve Oran Kalkınma Ajansı aracılığıyla İlimizin tarihi kimliğinin ulusal mecrada ön plana çıkarılması ve güzide eserlerin tanıtımına katkıda bulunulması hedeflenmektedir.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER